Opinie o Russell Hobbs Nutri Boost Multi 23180-56

Ostatnio aktualizowane: 23.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Blender kielichowy łączy w sobie wiele funkcji, więc przyda się w każdej kuchni. Dostępne opcje pracy to: blender, koktajler i młynek (do kawy, orzechów). W zestawie dostępnych jest kilka kubków o różnej pojemności. Ostrza z sześcioma nożami okazują się niezawodne, jeśli chcemy przygotować gładki, idealnie zmielony koktajl. Noże podwójne skutecznie mielą grubsze składniki.

 

Najważniejsze wady:

Trzeba być przygotowanym na to, że urządzenie generuje spory hałas podczas pracy. W rezultacie korzystanie z niego z samego rana np. po to, aby przygotować odżywczy koktajl do pracy, nie jest najlepszym pomysłem.

 

Werdykt: 9.4/10

Patrząc na dostępne w Internecie komentarze nietrudno stwierdzić, że opinie o Russell Hobbs Nutri Boost Multi 23180-56 są pozytywne. Większość ocen jest bardzo dobra lub dobra. Osoby, które zdecydowały się kupić to urządzenie, przyznają, że pomogło im ono wprowadzić zdrowe nawyki do swojej codziennej diety. Ponadto, mimo tego, że w zestawie znajduje się wiele elementów, utrzymanie urządzenia w czystości jest łatwe. Wszystko dlatego, że większość akcesoriów jest przystosowana do mycia w zmywarce.

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Dane techniczne

Chyba każdy zdaje sobie sprawę z tego, że przed zakupem jakiegokolwiek urządzenia najważniejsze jest to, aby zapoznać się z jego parametrami technicznymi. W przypadku opisywanego modelu są one zadowalające. Sprzęt ma moc wynoszącą równo 700 W. W zestawie znajdują się 3 butelki o pojemności 700 ml i dwa mniejsze, 250 ml kubki. Dzbanki są wykonane z bezpiecznego i trwałego tworzywa sztucznego. Poza wspomnianymi kubkami i bazą w zestawie znajduje się też jedno podwójne ostrze i jedno ostrze z sześcioma nóżkami. Dodatkowymi akcesoriami są także nakrętki pełne i nakrętki z dzióbkiem przydatne, szczególnie jeśli chcemy zabrać gdzieś ze sobą gotowy koktajl. 

Solidne wykonanie

Mimo wielu akcesoriów w zestawie cena Russell Hobbs Nutri Boost Multi 23180-56 jest przystępna, wynosi tylko około 250 zł. Co więcej, sprzęt jest zrobiony z solidnych materiałów, a to stanowi gwarancję długiego czasu użytkowania. Model ma ostrza ze stali szlachetnej, które nie są podatne na zniekształcenia ani działanie korozji. W rezultacie łatwo zadbać o ich sprawność, wystarczy tylko regularnie je czyścić. Bazę również zrobiono ze szczotkowanej stali nierdzewnej, ma ona także elementy z tworzywa sztucznego. Poza solidnością wykonania sprzęt wyróżnia też prosty design. Ten blender łatwo będzie dopasować do innych elementów wyposażenia znajdujących się w naszej kuchni.

 

Bezpieczeństwo użytkowania

Jak na temat bezpieczeństwa użytkowania wypowiadają się osoby przeprowadzające test Russell Hobbs Nutri Boost Multi 23180-56? Wskazują one, że korzystanie z urządzenia jest bezpieczne. Opisywany blender ma specjalną blokadę, która uniemożliwia jego włączenie, kiedy poszczególne części wyposażenia są nieprawidłowo założone. Co więcej, sprzęt ma antypoślizgowe nóżki, więc nie przesuwa się po blacie. Nawet podczas intensywnej pracy możemy być pewni, że zachowa stabilność. Obsługa blendera nie jest trudna, a wszystkie wątpliwe kwestie zostały wyjaśnione w instrukcji.

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ