Opinie o Zelmer SB1000

Ostatnio aktualizowane: 23.06.24

 

Najważniejsze zalety:

To tani blender, ale mimo to jego jakość jest bardzo dobra. Sprzęt ma obudowę zrobioną z tworzywa sztucznego i aluminium. Kielich jest wykonany ze szkła hartowanego, wykazuje odporność na zarysowania i łatwo utrzymać go w czystości. Model ma podświetlany panel sterowania, dlatego też wybieranie ustawień jest proste. 

 

Najważniejsze wady:

Opinie Zelmer SB1000 wskazują, że blender głośno pracuje. Nie ma możliwości, aby używać go wcześnie rano albo wieczorem, jeśli zależy nam na tym, aby nie przeszkadzać innym domownikom.

 

Werdykt: 9.4/10

Osoby, które przetestowały ten sprzęt, uważają, że stosunek ceny do jakości jego wykonania jest atrakcyjny. W kielichu mieści się do 1,5 l składników, więc można przygotować za jednym razem smaczny i zdrowy koktajl dla paru osób. Urządzenie ma kilka prędkości miksowania, dodatkowo tryb pulsacyjny i turbo. W zestawie otrzymujemy przystawkę do rozdrabniania i mielenia.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Moc

Urządzenie ma stosunkowo dużą moc, wynoszącą dokładnie 750 W. W związku z tym blender działa efektywnie i radzi sobie z rozdrabnianiem różnych składników spożywczych. Sprzęt można wykorzystać do robienia zup typu krem, sosów i koktajli. Przygotowanie tego typu posiłków jest bardzo proste, bo wystarczy wrzucić odpowiednie składniki spożywcze do blendera, zamknąć wieko i uruchomić sprzęt. Warto wspomnieć też o tym, że ostrza zrobiono z wysokiej jakości stali szlachetnej, która nie jest podatna na zniekształcenia czy korozję. W rezultacie ostrza zachowują swój początkowy kształt i właściwości nawet po wielu miesiącach od zakupu blendera.

Łatwa obsługa i bezpieczeństwo użytkowania

Test Zelmer SB1000 potwierdził, że sprzęt jest łatwy w obsłudze, a to zdecydowanie zachęca kupujących do inwestycji. Blender jest sterowany mechanicznie, na obudowie znajduje się podświetlany panel, który jest czytelny, co pozwala na szybki wybór interesujących nas ustawień. Ponadto obsługa sprzętu jest też prosta, bo dołączona do zestawu instrukcja zawiera wszystkie potrzebne informacje. Po jej przeczytaniu dokładnie wiemy, jak korzystać z urządzenia. Blender ma 5 prędkości pracy, więc można dostosować go w zależności od rodzaju przygotowywanego aktualnie dania. Urządzenie ma też zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem, więc korzystanie z niego jest w pełni bezpieczne. To ważne dla konsumentów, którzy są rodzicami i mają w domu małe dzieci. 

 

Dobrze przemyślana konstrukcja

Blender kielichowy ma kompaktowe wymiary, więc jego przechowywanie jest łatwe, nawet w niewielkiej kuchni. Konstrukcja sprzętu jest dobrze przemyślana tak, aby zapewnić użytkownikom możliwie największy komfort. Na obudowie znajduje się specjalny schowek na przewód zasilający. Obudowa jest szczelna i dobrze zabezpieczona przed wilgocią oraz uszkodzeniami mechanicznymi. 

 

Design

Trzeba przyznać, że cena Zelmer SB1000 jest atrakcyjna i trudno znaleźć na rynku sprzęt o podobnych parametrach, który kosztowałby podobnie lub mniej. Czasami zdarza się, że tanie urządzenia nie wyglądają zbyt dobrze, ale nie jest tak w przypadku prezentowanego blendera. Ma on prosty design, pasuje do nowoczesnych i klasycznych wnętrz. Srebrna obudowa ładnie komponuje się z czarnymi elementami i przezroczystym kielichem.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ