Najlepsza maszynka do mielenia wilk

Ostatnio aktualizowane: 23.06.24

 

Maszynki do mielenia wilk – ranking

 

 

Stalgast 721124

 

Jeśli poszukujesz dobrej jakości maszynki do mielenia typu wilk, polecamy Ci zakup modelu Stalgast 721124. Jest to urządzenie, które zostało wykonane z dobrej jakości materiałów, co gwarantuje dużą bezawaryjność.

Napięcie, jakie wykorzystuje urządzenie to 230 V, zaś moc silnika to – 0,80 kW. Największą zaletą produktu jest jego duża wydajność pracy, bowiem w czasie 1 godziny może on przygotować 220 kg mięsa. Wymiary maszyny to: wysokość – 41 cm, głębokość – 32,8 cm, szerokość – 51,7 cm. Produkt ten jest wykonany z dobrej jakości materiałów, co sprawia, że może być on używany przez kilka lat. Podstawa powstała z anodowanego aluminium oraz stali nierdzewnej. Tacę na mięso wykonano ze stali nierdzewnej. Lej załadowczy z polerowanego stopu aluminium oraz żeliwna gardziel dobrze współgrają ze ślimakiem do kręcenia z aluminium. Przy zakupie otrzymasz 2 sitka o oczkach wielkości 5 mm i 8 mm.

Opinie konsumentów o tym modelu są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło dużą wydajność pracy. Co więcej stabilna i bardzo wytrzymała obudowa pozwala na wielogodzinne użytkowanie, dzięki czemu przygotujesz potrzebne składniki na wyprawienie dużego przyjęcia.

 

 

 

 

Hendi 210864

 

Jeśli jesteś właścicielem niewielkiej gastronomii, to polecamy Ci zakup modelu Hendi 210864. Sprzęt ten cechuje się stabilną konstrukcją, która pozwala na wieloletnią pracę. Nie musisz się zatem obawiać niewielkich awarii, czy korozji i rdzewienia. Cała obudowa powstała z wysokiej klasy aluminium, będącego gwarantem bezawaryjności modelu. Konstrukcja odporna jest na otarcia i uderzenia.

Maszynka do mielenia wilk w dobrej cenie posiada również 3 specjalne końcówki, które dedykowane są do wyrobu kiełbas. Sprzęt wyposażony jest w aluminiowy ślimak, który został specjalnie wyprofilowany. Dzięki temu dobrze leży w dłoni i gwarantuje wydajną pracę. Nóż jest ze stali nierdzewnej, co gwarantuje dobre i precyzyjne cięcie. Pozwala to na uporanie się nawet z twardymi elementami. Sitka wytopiono ze stali proszkowej. Otwory w pierwszym wynoszą 8 mm, a drugim – 4 mm. Pozwala to na dokładne starcie na wiórki.

Opinie konsumentów o tym urządzeniu są bardzo pozytywne. Wiele osób doceniło wydajną pracę i stabilną budowę maszyny. Dzięki temu produkt ten nadaje się do użytku domowego oraz małej gastronomii.

 

 

 

 

 

Ma-Ga TC 12

 

Jeśli jesteś zainteresowany dobrej jakości maszynką do mięsa typu wilk, to polecamy zakup maszyny Ma-Ga TC 12. Jest to wysokiej klasy sprzęt, który może być używany w domu, choć dedykowany jest do lokali gastronomicznych. Urządzenie stworzono do obróbki mięsa, z którego potem możesz przygotować kotlety mielone lub parówki.

Największą zaletą produktu jest jego wydajność, która pozwala na przygotowanie do 100 kg mięsa w ciągu godziny. Co więcej sam model jest przeznaczony do ciągłej pracy. Moc urządzenia to aż 750 W, co pozwala na szybkie zmielenie nawet twardych elementów. Ponadto maszyna jest bardzo prosta w demontażu – ułatwia to jej czyszczenie. Wszystkie elementy sprzętu wykonano ze stali nierdzewnej. Dodatkowo przekładnia pracuje w kąpieli wodne, gwarantując cichą i niezawodną pracę. Ślimak jest w stanie wykonać do 130 obrotów w ciągu minuty. Średnica sitka to 80 mm. Wymiary modelu to: długość – 51,5 cm, szerokość – 25,5 cm, wysokość – 40, 5 cm.

Wiele osób doceniło trwałą konstrukcję oraz dużą wydajność pracy. Na zakup tego modelu zdecydowali się liczni właściciele lokali gastronomicznych.

 

 

 

 

Jaką maszynkę do mielenia wilk wybrać?

 

Po ugotowaniu niektóre składniki są zbyt twarde by je podać. W takiej sytuacji z pomocą przyjdzie Ci maszynka do mielenia. Wbrew powszechnej opinii takie sprzęty mogą być używane nie tylko do mięs, ale również warzyw, owoców czy utarcia sera na sernik. Jednak, aby sprzęt spełnił swoje zadanie, musi być on dobrze wykonany. Zdajemy sobie sprawę, że samodzielny zakup może być dość trudny, dlatego przygotowaliśmy ten oto poradnik. Dzięki jego lekturze dowiesz się, na co zwrócić uwagę oraz jakie cechy powinny mieć najlepsze maszynki do mielenia wilk. Ponadto, aby dodatkowo ułatwić Ci podjęcie decyzji, przygotowaliśmy niewielkie zestawienie. Znajdziesz w nim trzy wysokiej jakości sprzęty, nad których kupnem polecamy się zastanowić.

 

Maszynki typu wilk mogą być obsługiwane ręcznie lub metodą sieciową. Drugi rodzaj sprzętów cechuje się dużą wydajnością i szybką pracą. Dzięki temu w przeciągu kilku minut będziemy w stanie zmielić potrzebne nam mięso. Najbardziej polecamy produkty, których moc wynosi powyżej 500 W. Co ciekawe, wiele osób wciąż decyduje się na zakup maszyny zasilanej siłą naszych mięśni. Wynika to z dużej niezawodności urządzenia, które nie ulega przepaleniu. Jeśli jednak zależy Ci na szybkiej pracy, zalecamy zakup sprzętów sieciowych, bowiem wielogodzinne kręcenie korbą jest bardzo męczące i może spowodować poważne bóle mięśni.

Podczas zakupów powinieneś zwrócić szczególną uwagę na to, aby cała konstrukcja była wytrzymała, gdyż pracę urządzenia napędza specjalny mechanizm. Ważne jest też to, by wszystkie elementy do siebie pasowały i trwale przylegały. Spowoduje to, że poszczególne elementy nie będą stawiały oporu podczas pracy, co zapewni komfortowe użytkowanie.

Bardzo ważne są również tworzywa użyte do wykonania modelu, który pragniemy zakupić. Dlatego jeśli interesuje Cię najlepsza maszynka do mielenia wilk w 2024 roku to powinieneś dopilnować, aby konstrukcja była solidna. Z tego powodu odradzamy urządzenia wykonane z plastiku czy aluminium. Niestety cechują się one dość dużą awaryjnością, co więcej są bardzo podatne na zarysowania i odkształcenia. Dlatego materiały, takie jak żeliwo czy stal sprawdzają się dużo lepiej. Na pewno docenią je osoby, które planują mielić dość twarde składniki.

Ostatnim ważnym elementem budowy maszynki jest sposób jej zamontowania. Sprzęty ręczne zazwyczaj ustawia się na blacie kuchennym. Ponieważ sam musisz ulokować aparaturę, powinieneś dopilnować, aby była ona stabilna. Kluczowe jest, aby szybkie ruchy w czasie użytkowania nie przesuwały urządzenia. Spowoduje to bowiem znaczne spowolnienie naszej pracy. Zdecydowanie nie polecamy modeli z przyssawkami, gdyż nie są one zbyt trwałe.

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ