Opinie o Zelmer ZMM4048W

Ostatnio aktualizowane: 28.05.24

 

Najważniejsze zalety:

Czytając opinie Zelmer ZMM4048W, można dojść do wniosku, że jest to sprzęt spełniający wymagania użytkowników. Jego najważniejszym atutem jest wydajnie działający silnik, który w ciągu minuty jest w stanie zmielić sporą ilość mięsa. Obsługa sprzętu nie jest skomplikowana, bez czytania instrukcji wiadomo, jak go włączyć i poprawnie z niego korzystać.

 

Najważniejsze wady:

Część osób przyznaje, że maszynka do mięsa generuje stosunkowo duży hałas w trakcie pracy. Może to wynikać z faktu, że ma ona mocny, efektywnie działający silnik. Korzystanie ze sprzętu np. rano albo wieczorem może być uciążliwe dla innych osób. 

 

Werdykt: 9.6/10

Opisywana maszynka do mięsa jest dostępna w komplecie z wieloma przydatnymi akcesoriami, które sprawiają, że jest ona bardziej funkcjonalna. W zestawie znajduje się m.in. tarka i sitka o różnej średnicy otworów. Model ma białą obudowę, która estetycznie się prezentuje, jest wytrzymała i łatwa do utrzymania w czystości. 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Wydajna praca

Mimo że cena Zelmer ZMM4048W nie jest najniższa, urządzenie cieszy się popularnością wśród kupujących. Dzieje się tak, ponieważ tę maszynkę do mięsa wyróżnia bardzo dobra wydajność pracy. Urządzenie osiąga moc nawet 1900 W, co pozwala na zmielenie 2,5 kg mięsa w zaledwie minutę. To bardzo dobry wynik. Nawet jeśli mamy do przygotowania sporo jedzenia, ten sprzęt dobrze się sprawdzi. Warto podkreślić, że nawet przy intensywnej pracy silnik nie nagrzewa się, więc ryzyko jego awarii jest bardzo małe.

Bezpieczeństwo pracy

Chyba każdej osobie zależy na tym, aby korzystanie z jakiegokolwiek sprzętu kuchennego nie wiązało się z niebezpieczeństwem. Maszynka do mięsa Zelmer ZMM4048W zapewnia komfort, a jej użytkowanie nie stanowi dla nas żadnego zagrożenia. Przede wszystkim u podstawy znajdują się małe, choć solidnie wykonane antypoślizgowe nóżki. Są one tak zrobione, aby zapobiec przypadkowemu przesuwaniu się urządzenia po kuchennym blacie. Co więcej, urządzenie ma specjalne zabezpieczenie, które ma chronić silnik przed awarią. Nawet jeśli dojdzie do zablokowania sprzętu, nie musimy się martwić, że zakończy się to poważną usterką. Przeprowadzony test Zelmer ZMM4048W potwierdził, że maszynka do mięsa działa sprawnie nawet po dłuższym czasie od jej pierwszego użycia. 

 

Wyposażenie dodatkowe

Aby zwiększyć funkcjonalność urządzenia, producent dołączył do zestawu przydatne akcesoria. Dzięki nim można używać maszynki do mięsa do różnych celów. W komplecie znajduje się szatkownica, która przydaje się w momencie, kiedy zależy nam na przygotowaniu domowej surówki do obiadu. Kupujący otrzymuje też sitka o różnej średnicy otworów (2,7 mm, 4 mm i 8 mm). Zestaw obejmuje też tarki do przecierania, do grubych i do drobnych wiórek. Podczas pracy nierzadko przydaje się także wkładka dystansowa i popychacz. Praktyczna jest też nasadka masarska i nożyk składający się z 4 ostrzy. Co istotne, każdy z wymienionych elementów jest solidnie zrobiony. Dołączone akcesoria wyróżniają się wysoką jakością wykonania, więc nie trzeba się obawiać, że szybko ulegną zniszczeniu i przestaną być przydatne.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ