Opinie o Kenwood KM287

Ostatnio aktualizowane: 23.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Model Kenwood KM287 jest uznawany za bardzo dobry robot kuchenny, a wszystko za sprawą funkcjonalności. Urządzenie jest wyposażone w sokowirówkę i wyciskarkę do cytrusów, a także młynek do kawy i innych ziaren. Zrobione ze stali nierdzewnej ostrza nie są podatne na zniekształcenia i działanie korozji. Misa jest odpowiednio duża i łatwa w czyszczeniu.

 

Najważniejsze wady:

Sprzęt ma sporo atutów, jednak jego wadą jest to, że generuje duży hałas podczas pracy. W efekcie czasami jest problem z tym, aby użyć robota kuchennego rano albo późnym wieczorem (może to przeszkadzać domownikom). 

 

Werdykt: 9.7/10

Dobre opinie o Kenwood KM287 wynikają z tego, że z urządzenia wygodnie się korzysta. Ma ono sporo funkcji, dlatego znacznie ułatwia przygotowywanie różnego rodzaju posiłków. W komplecie znajduje się wiele akcesoriów m.in. maszynka do mięsa i narzędzie do wyrabiania ciasta. Sprzęt ma srebrny kolor i jest zasilany sieciowo.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Wygoda i bezpieczeństwo użytkowania

Warto zainwestować w robot kuchenny Kenwood KM287. Test, który został przeprowadzony przez osoby użytkujące ten model potwierdził, że wygodnie się z niego korzysta. Co więcej, praca z jego użyciem jest bezpieczna. U podstawy sprzętu znajdują się specjalne antypoślizgowe nóżki, więc robot kuchenny nie przesuwa się po blacie. W związku z tym ryzyko jego upadku na podłogę jest zminimalizowane. Dodatkowo sprzęt kuchenny ma osłonę przeciwko chlapaniu, więc łatwiej jest nam zachować porządek w miejscu, w którym przygotowujemy posiłek. Praktycznym rozwiązaniem jest też schowek na przewód. 

Elementy zestawu

W komplecie znajdują się akcesoria zwiększające funkcjonalność robota kuchennego. Należy do nich m.in. mieszadło typu K, które można wykorzystać w trakcie przygotowywania farszu do pierogów czy kopytek, a także podczas przygotowywania różnego typu ciast. Do pieczenia przyda się także końcówka do wyrabiania ciast i trzepaczka. Model ma blender umożliwiający przygotowywanie zdrowych koktajli. W skład zestawu wchodzi też misa zrobiona ze stali nierdzewnej. Jej pojemność wynosi dokładnie 4,3 l. Robot kuchenny ma 5 trybów pracy, a dokładnie: mielenie, mieszanie, miksowanie, ubijanie piany i zagniatanie ciasta.

 

Wydajny silnik

Trzeba przyznać, że cena Kenwood KM287 niektórym osobom może się wydawać nieco wysoka. Warto jednak zdawać sobie sprawę, że jest to robot kuchenny o bardzo dobrych parametrach. Moc urządzenia wynosi 900 W, co gwarantuje wydajną pracę. Silnik nie ulega awariom i zbyt szybko się nie nagrzewa. Dodatkowo istnieje możliwość łatwego ustawiania prędkości pracy (do wyboru jest 6 poziomów). W rezultacie łatwo dostosować parametry sprzętu w zależności od tego, co aktualnie przygotowujemy.

 

Wymiary

Osoby zastanawiające się nad zakupem robota kuchennego chcą wiedzieć, ile miejsca będzie zajmował sprzęt. Czasami zdarza się, że urządzenie jest zbyt duże, co generuje problemy z jego przechowywaniem. Nie jest tak jednak w przypadku tego produktu. Robot kuchenny Kenwood KM287 ma wymiary: wysokość – 29,2 cm, szerokość – 24,3 cm i długość – 31,3 cm. Jego waga wynosi 4,5 kg. Urządzenie jest zasilane sieciowo, ma ono srebrny kolor i łatwo dopasować je do innych sprzętów, jakie znajdują się w pomieszczeniu. 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ