Opinie o Philips HR7778/00

Ostatnio aktualizowane: 23.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Sprzęt jest bardzo użyteczny i znacząco ułatwia nie tylko przygotowywanie ciast czy deserów, ale także pożywnych posiłków. Ma on mocny silnik, który nie nagrzewa się w wyniku intensywnej pracy. Czytając opinie o Philips HR7778/00, można wywnioskować, że konsumentom bardzo spodobała się duża liczba dołączonych do kompletu elementów. Co istotne, większość z nich można myć w zmywarce.

 

Najważniejsze wady:

Mimo że robot kuchenny jest bardzo praktyczny, nie należy do najciszej pracujących urządzeń. Sprzęt generuje stosunkowo duży hałas, niezależnie od tego, którą opcję włączymy. Może się zdarzyć, że wydawane przez niego dźwięki będą przeszkadzać domownikom, zwłaszcza gdy kuchnia jest otwarta na salon.

 

Werdykt: 9.3/10

Urządzenie ma moc 1300 W. Dołączono do niego 3,4 l misę oraz 1,5 l blender. Do dyspozycji mamy również: tarczę krojącą, końcówkę do wyrabiania ciasta, wyciskarkę do soku, trzepaczki oraz łopatkę. Sprzęt przydaje się w wielu sytuacjach, ale nie jest drogi. Zdaniem kupujących cena Philips HR7778/00 jest przystępna, bo jest to mniej niż 1000 zł.

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Przyjemniejsze gotowanie

Po zakupie sprzętu może się okazać, że gotowanie i spędzanie czasu w kuchni sprawia więcej przyjemności. Tak twierdzą osoby, które zgodziły się wykonać test Philips HR7778/00 w swoim domu. Urządzenie bardzo szybko ubija białka na sztywną pianę, jak i śmietanę, która szybko staje się puszysta. Z tego względu przygotowywanie deserów trwa krócej. Ponieważ robot ma silnik o dużej mocy, z łatwością wyrabia ciasto, np. na chleb i to z odpowiednią siłą. Za pomocą sprzętu możemy też przygotować zupy o kremowej konsystencji, jedzenie dla niemowląt, skruszyć lód, wycisnąć sok z owoców cytrusowych, a nawet posiekać i poszatkować warzywa.

Bezpieczeństwo użytkowania

W podstawie urządzenia znajdują się antypoślizgowe nóżki, dlatego podczas pracy nie będzie się ono przesuwać na blacie. Tym samym nie ma ryzyka, że robot niespodziewanie spadnie na podłogę, gdy zostawimy go na chwilę bez kontroli. Ponadto nie uruchomi się on bez zamontowanej misy lub założonej pokrywki. To nie tylko zapewnia nam bezpieczeństwo, ale i zapobiega zachlapaniu kuchni.

 

Szybkie przygotowanie posiłku dla całej rodziny

Sprzęt jest dobrym wyborem zarówno dla mniejszej, jak i większej rodziny. Misa ma pojemność 3,4 l, a to oznacza, że możemy w niej przygotować do 7 porcji zupy, zagnieść do 1,7 kg ciasta oraz ubić pianę nawet z 7 białek. W 2,2 l dzbanku blendera zmieści się do 1,5 składników, co pozwala na przyrządzenie 5 porcji zdrowego koktajlu naraz.

 

Łatwa oraz wygodna obsługa

Obsługa robota nie jest skomplikowana. Przyciski sterujące są dobrze oznaczone, a montaż potrzebnej końcówki nie stanowi żadnego problemu. Poza 12-stopniową, ręczną regulacją prędkości pracy, mamy też dostęp do trybu pulsacyjnego z trzema automatycznymi przyciskami, służącymi do szybkiego zagniatania ciasta, kruszenia lodu i ubijania składników na gładką masę. Wystarczy wcisnąć jeden z nich, aby urządzenie samodzielnie dobrało optymalną prędkość pracy pulsacyjnej. Bez względu na to, jakiej końcówki użyliśmy, po wyłączeniu robota wystarczy ją zdemontować i umieścić w zmywarce, nie musimy myć jej ręcznie.

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ