Opinie o Samsung FG87SUB

Ostatnio aktualizowane: 23.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Urządzenie jest przystosowane do zabudowy, dlatego możemy je efektownie zamaskować. Jego obsługa nie powinna sprawić problemu żadnemu domownikowi. Kuchenka została wyposażona w dotykowy panel sterowania. Co więcej, jej czyszczenie nie zajmuje zbyt dużo czasu i nie trzeba się obawiać, że w komorze powstaną odbarwienia z tłuszczu lub zaczną namnażać się bakterie.

 

Najważniejsze wady:

Jak pokazał test Samsung FG87SUB, przycisk umożliwiający otworzenie drzwiczek od czasu do czasu się zacina. Według kupujących jest to irytujące. Ponadto wykorzystane do produkcji sprzętu łożyska nie są zbyt solidne i mogą generować duży hałas podczas podgrzewania posiłku.

 

Werdykt: 9.8/10

To praktyczna mikrofalówka, która ma kilka programów Auto Menu opracowanych razem ze znanymi szefami kuchni. Przypisane do nich ustawienia pozwalają na szybkie podgrzanie potrawy tak, aby dobrze smakowała i zachowała cenne substancje odżywcze. Kuchenka ładnie się prezentuje i jest niewielka. Ma ona tryb Eco, a także blokadę przed dziećmi.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Crusty Plate

To, co wyróżnia urządzenie to talerz Crusty Plate. Daje on możliwość przygotowania smacznego i chrupiącego posiłku bez potrzeby dodawania dużej ilości tłuszczu. Z tego względu potrawy są mniej kaloryczne, co na pewno spodoba się osobom będącym na diecie. Opinie o Samsung FG87SUB są dowodem na to, że z pomocą mikrofalówki można przyrządzić zarówno pizzę, jak i tartę, nuggetsy oraz wiele innych dań.

 

 

Rapid Defrost

Sprzęt ma funkcję Rapid Defrost, za sprawą której możemy w kilka minut rozmrozić produkty spożywcze. Nie musimy wkładać ich do miski z ciepłą wodą i czekać, aż osiągną odpowiednią temperaturę. Rozmrażanie żywności w taki sposób nierzadko przyczynia się do utraty witamin oraz minerałów. Mikrofalówka skutecznie temu zapobiega. Ważne jest to, że podgrzewa ona produkty szybko, ale też równomiernie z każdej strony.

 

Technologia Steam Clean

Kuchenka wykorzystuje nowoczesną technologię Steam Clean, która znacząco ułatwia utrzymanie komory w czystości. Wystarczy napełnić zbiorniczek z wodą i włączyć tę opcję, aby sprzęt zaczął wytwarzać parę wodną, która zmiękczy zabrudzenia. Potem możemy je bez trudu usunąć miękką ściereczką. Do czyszczenia urządzenia nie musimy używać żadnych detergentów. Warto podkreślić, że wnętrze kuchenki jest pokryte gładką, emaliowaną powłoką. Jest ona odporna na zarysowania i inne uszkodzenia. Mimo tylu udogodnień cena Samsung FG87SUB jest atrakcyjna.

 

Wbudowany timer

Z uwagi na wbudowany timer kontrolowanie, jak długo podgrzewa się żywność jest znacznie łatwiejsze. Po upłynięciu ustawionego przez nas czasu urządzenie wyłączy się automatycznie, o czym zostaniemy poinformowani poprzez sygnał dźwiękowy. To wygodne rozwiązanie, bo nie ma ryzyka, że kuchenka będzie podgrzewać potrawę zbyt długo, co mogłoby skończyć się jej przypaleniem.  

 

Duża pojemność

Pojemność kuchenki wynosi 23 l. To dobry wybór dla osób, które mieszkają same, par, jak również większych rodzin. W komorze na pewno zmieści się duży talerz lub miska, bez trudu podgrzejemy kilka porcji posiłku. Co więcej, w mikrofalówce możemy umieścić mrożoną pizzę czy bagietki. Wewnętrzne wymiary urządzenia są równe: 33 cm x 21,1 cm x 32,4 cm. Jednocześnie należy podkreślić, że kuchenka nie jest bardzo duża i można łatwo ją wmontować w kuchenną szafkę.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ