Opinie o Samsung GE83X

Ostatnio aktualizowane: 23.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Sprzęt pozwala na szybkie podgrzanie potrawy tylko dla siebie lub całej rodziny. Mikrofalówka jest wyposażona w blokadę przed dziećmi, więc nie ma ryzyka, że maluchy same ją włączą. Co ważne, z jej pomocą możemy szybko rozmrozić produkty spożywcze, do wyboru jest kilka programów. Urządzenie jest łatwe w obsłudze.

 

Najważniejsze wady:

Co prawda szklany front dodaje mikrofalówce elegancji, jednak wielu osobom przeszkadza to, że zostają na nim ślady palców. Analizując publikowane o Samsung GE83X opinie można wywnioskować, że konieczne jest częste czyszczenie obudowy. Trzeba przy tym zachować ostrożność, gdyż szklany front jest podatny na zarysowania.

 

Werdykt: 9.7/10

Kuchenka na pewno przyda się w kuchni, bo z jej pomocą można szybciej przygotować posiłek. Jej pojemność jest równa 23 l. Co ważne, urządzenie nie ogranicza znacząco wolnej przestrzeni na blacie kuchennym, dlatego nie powinniśmy narzekać, że nam przeszkadza. Sprzęt ma moc 800 W. Jak podkreśla wiele osób, cena Samsung GE83X jest korzystna.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

System TDS

Mikrofalówka wykorzystuje innowacyjny system TDS (inaczej Potrójnej Dystrybucji). To oznacza, że mikrofale są generowane z trzech punktów, a tym samym równomiernie rozprowadzane po całej komorze. Daje nam to gwarancję, że posiłek będzie podgrzany szybko i w takim samym stopniu ze wszystkich stron. System TDS jest skuteczny, udowodnił to test Samsung GE83X.

Powłoka Ceramic Inside

Aby utrzymać urządzenie w czystości i mieć pewność, że w komorze nie rozwijają się żadne mikroorganizmy konieczne jest przecieranie go ścierką po każdym użyciu. W przypadku modelu marki Samsung nie jest to uciążliwe. Mikrofalę pokryto powłoką Ceramic Inside, wykonaną z emalii ceramicznej. Ma ona antybakteryjne właściwości, a dodatkowo wykazuje odporność na zarysowania. Ponadto zastosowana powłoka ogranicza do minimum przenikanie nieprzyjemnych zapachów. Dzięki niej nie musimy się obawiać, że tłuszcz oraz działanie wysokiej temperatury doprowadzą do odbarwienia wnętrza kuchenki. Powierzchnia komory jest gładka, dlatego usuwanie zanieczyszczeń nie jest męczące.

 

Kilka programów rozmrażania

Nie musimy czekać kilku czy kilkunastu godzin, aby wyjęte z zamrażarki produkty spożywcze nadawały się do przyrządzenia posiłku. Z pomocą mikrofali możemy je rozmrozić w bardzo krótkim czasie zachowując jednocześnie wszystkie cenne składniki odżywcze. Sprzęt ma kilka programów rozmrażania i wystarczy odczekać kilka minut, aby żywność miała odpowiednią temperaturę.

 

Nieskomplikowana obsługa

Obsługa urządzenia nie jest bardzo trudna, więc każdy z domowników szybko się tego nauczy. Na froncie mikrofali znajduje się duży, dotykowy panel sterowania. Z jego pomocą możemy wybrać odpowiedni tryb pracy i włączyć timer. W razie potrzeby można skorzystać z blokady rodzicielskiej, aby bawiące się w kuchni pociechy nie zmieniły ustawień i nie włączyły same kuchenki.

 

Eco Mode

Sprzęt jest wyposażony w przycisk Eco Mode. Pozwala on na zmniejszenie zużycia energii elektrycznej, co przyda się np. gdy wybieramy się w dłuższą podróż i wiemy, że nikt nie będzie korzystał z mikrofalówki. Opcja ta z pewnością przypadnie do gustu osobom, które starają się jak najlepiej dbać o środowisko naturalne.

 

Kompaktowe wymiary

Mikrofalówka ma kompaktowe wymiary: 48,9 cm x 33,8 cm x 27,5 cm. To oznacza, że nie zajmuje ona zbyt dużo miejsca na blacie kuchennym. Sprzęt można ustawić tuż obok czajnika czy innych urządzeń i niezbędnych akcesoriów. Z uwagi na estetyczny design, z łatwością dopasujemy go do innych elementów wyposażenia wnętrza.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ