Producent panierki do kurczaka. Jak otworzyć lokal z kurczakiem? To proste!

Ostatnio aktualizowane: 23.04.24

 

Producent panierki Holly Powder od lat obecny jest w branży gastronomicznej – zarówno jako producent i dystrybutor produktów niezbędnych do przygotowania kurczaka w stylu amerykańskim, jak i jako ekspert oferujący szkolenia gastronomiczne i wsparcie merytoryczne. Korzystając z jego rad dowiesz się nie tylko tego, jak w łatwy i szybki sposób przygotować kurczaka w chrupiącej panierce, ale także jak otworzyć lokal serwujący dania oparte na kurczaku, na jakie wyposażenie gastronomii postawić i jak zaplanować atrakcyjne menu.

 

Producent panierki do kurczaka

Panierka do kurczaka Holly Powder cieszy się uznaniem wśród wielu szefów kuchni – zarówno z Polski, jak i zza granicy. Nic dziwnego, produkt ten jest łatwy w użyciu i zapewnia efekt WOW. Kurczak w panierce jest idealnie chrupiący na zewnątrz i soczysty w środku, a apetycznie postrzępiona panierka wygląda i smakuje porównywalnie do tej, którą znamy z popularnej sieci restauracji z Kentucky. Co sprawia, że ta panierka jest tak często wybierana przez kucharzy i gastronomów?

 

Gotowa panierka dla restauracji

Przede wszystkim to, że jest to panierka dedykowana dla gastronomii. Produkt posiada wszystkie właściwości, które cenią sobie ludzie zajmujący się gastronomią: prostota przygotowania, wysoka jakość, powtarzalność. Minimum nakładu siły przy maksimum zadowolenia z efektu końcowego. Do tej panierki nie musisz już nic więcej dodawać. To nie tylko oszczędność pieniędzy czy czasu, ale także wyeliminowanie ryzyka, że coś się nie uda, że coś smakowało będzie inaczej. Gotowe rozwiązanie to pewność, że danie będzie zawsze tak samo dobre.

Jak panierować kawałki kurczaka

I jak zbudować menu oparte na kurczaku, które będzie atrakcyjne? Współpraca z Holly Powder to nie tylko dostęp do produktów, ale także do wiedzy. Niezależnie od tego, czy chcesz nauczyć się przyrządzać najlepszego kurczaka w mieście, czy zastanawiasz się, jakie wyposażenie gastronomiczne jest niezbędne w lokalu z kurczakiem – w Holly Powder znajdziesz odpowiedzi na te wszystkie pytania.

 

Jak otworzyć lokal serwujący kurczaka? To proste

Twierdzi producent panierki. Wystarczy skorzystać z doświadczenia, które firma gromadziła przez lata. Mając dostęp do takiej bazy wiedzy łatwiej jest zrobić pierwszy krok w stronę realizacji marzenia o swojej restauracji.

Po pierwsze potrzebny jest lokal – dobrze usytuowany, z podstawowym zapleczem gastronomicznym: frytownica (plus dobrej jakości frytura gastronomiczna), lodówka, grill kontaktowy, blender. Przed podjęciem decyzji warto przeprowadzić analizę rynku i konkurencji. To pozwoli na zbadanie potencjału, jaki niesie ze sobą dane miejsce.

Drugi ważny element to dobrze opracowane menu – najlepiej składające się z potraw, które możesz w łatwy sposób zapakować na wynos. Uruchomienie kanału dostaw to współcześnie absolutna konieczność. Oferowane dania muszą być zarówno smaczne, jak i atrakcyjnie podane. Dzięki wysokiej jakości składników i korzystaniu z rozwiązań dedykowanych gastronomii (jak gotowa panierka do kurczaka)  z łatwością osiągniesz pyszny, zadowalający klientów efekt.

Kolejnym istotnym elementem jest zespół – zaznajomiony z techniką przygotowywania dań i serwowania ich zgodnie z określonymi standardami. Miła, kompetentna obsługa to niezwykle ważny “element” układanki. By lokal miał szansę zaistnieć, warto zainwestować w znalezienie i przeszkolenie kadry.

Nie można zapomnieć także o promocji. Reklama, aktywność w mediach społecznościowych, wyróżnianie się na tle innych atrakcyjnymi materiałami graficznymi – wszystkie te działania pozwolą dotrzeć do klientów i zbudować pokaźną sieć odbiorców.

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ