Najlepsze gry kasynowe dla kucharzy!

Ostatnio aktualizowane: 23.04.24

Wchodząc do świata automatów online, można spodziewać się różnorodności i zaskakujących niespodzianek. Sloty posiadają tysiące motywów przewodnich, dlatego nic dziwnego, że również osoby o najbardziej wysmakowanym guście mogą tu znaleźć coś dla siebie.

Polskie kasyna online posiadają w swoich zbiorach co najmniej kilka automatów do gier, które przypadną do gustu wszystkim smakoszom oraz profesjonalnym szefom kuchni. Nasza ekspertka wybrała najbardziej smakowite z nich.

 

Gordon Ramsay: Hell’s Kitchen (NetEnt)

Gordon Ramsay: Hell’s Kitchen to jeden z najnowszych markowych automatów do gier wydanych przez NetEnt. Jego głównym bohaterem jest jeden z najbardziej znanych szefów kuchni na świecie, Gordon Ramsay, a rozgrywka skupia się wokół jednej z popularniejszych show kulinarnych, który emitowany był w wielu krajach, w tym w Polsce.

Automat zawiera 5 bębnów i 20 linii wygrywających. Slot został świetnie zaprojektowany, a podczas rozgrywki na bębnach mogą pojawić się losowe symbole Wild. Ciekawym dodatkiem do gry jest funkcja darmowych spinów, która połączona jest z wyzwaniem zespołowym – podobnie jak w programie Hell’s Kitchen, gra skupia się wokół czerwonej i niebieskiej drużyny. Funkcja Order Up aktywowana jest w każdym bezpłatnym obrocie i zapewnia mnożniki i symbole Wild. Jeśli drużyna wybrana przez gracza wygra starcie, gracz zagra w dodatkową mini grę, w której można wygrać nagrody pieniężne i mnożniki.

Big Chief (Microgaming)

Big Chef to zabawny automaty wydany przez Microgaming, który ma 5 bębnów i 25 linii wygrywających. Motywem przewodnim gry jest francuska restauracja z jej charyzmatycznym, animowanym szefem kuchni. Na bębnach pojawiają się pyszne potrawy, takie jak zupy i steki. Ponadto wyżej płatnymi ikonami są pracownicy restauracji. Francuskiego klimatu grze dodają dźwięki akordeonu i piękna grafika.

Big Chef posiada funkcję w funkcji darmowych spinów w podstawowej grze. W momencie, gdy symbol Scatter – Cloche, pojawi się na bębnie numer 5, gracz od razu otrzyma darmowy spin. Symbol Wild z kolei, przy każdym obrocie będzie poruszał się w górę, a gdy dojdzie do najwyższego rzędu, utrzyma się do następnego spinu. Trwa to tak długo, aż na bębnach nie będzie już żadnych symboli Wild.

 

Best Chef (Playstar)

Best Chef od Playstar to kolejny automat online, którego akcja obraca się wokół ciężkiej pracy szefów kuchni. Ten automat o wysokiej zmienności jest skierowany do osób, które lubią ryzyko. Maksymalna wygrana w grze wynosi aż do 1000-krotności stawki, a nagrodę można odebrać aż na 243 sposoby.

Ten automat jest wyposażony w szereg funkcji dodatkowych, takich jak symbol Wild, Sticky Wild, symbol Scatter oraz rundę darmowych spinów. Na bębnach pojawiają się podobizny kucharzy (symbol Wild), ich popisowe dania oraz niżej płatne symbole karciane. Symbol gwiazdy to ikona bonusowa, która oprócz aktywowania darmowych spinów, dodaje do wygranej mnożnik zwiększający ostateczną wypłatę. Best Chef to automat, który przypadnie do gustu wszystkim wielbicielom doskonale dopracowanych gier z piękną grafiką.

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ